بهترین جراح زیبایی سینه در اصفهان

بهترین جراح زیبایی سینه در اصفهان

بهترین جراح زیبایی سینه در اصفهان
بهترین جراح زیبایی سینه در اصفهان

جراحی ایمپلنت سینه هر جا بهترین جراح زیبایی سینه در اصفهان که باید در مورد پروتز سینه بدانیم. پروتز یا ایمپلنت سینه به معنای افزایش اندازه سینه ها از جنس ایمپلنت سینه  و پروتز سینه معمولاً از سیلیکون است .

و با برشی که در ناحیه زیر سینه ایجاد می‌شود. در زیر بافت سینه قرار می گیرد. پروتز ها شامل یک پوستی راستی کسی کنی که حاوی ژل محلول نمکی است گرگان .نحوه جاگذاری نوع پروتز به نوع بدن شخص و سلیقه بیمار بستگی دارد .

بهترین دکتر جراح کوچک کردن سینه اصفهان

روش های دیگری نیز برای گذاشتن پروتز سینه وجود دارد. مانند برش زیر بغل یا پروژه نزدیک حال پستان منطقه دارای دایره اطراف نوک پستان بعد از گذاشتن. بهترین جراح زیبایی سینه در اصفهانپروتز طرح داخل پستان جراحی برش را با بخیه معمولی یا بخیه های قابل جذب می بندند. و پانسمان می کنند.

دوره نقاهت و بهبودی کامل بیمار تقریباً یک هفته زمان می‌برد تا کبودی های سینه از بین برود. هزینه جراحی پروتز سینه چقدر است جراحی زیبایی بستگی دارد.

که در کدام بیمارستان یا کدام کلینیک انجام شود و دستمزد جراح چقدر باشد. از نوع جراحی‌های زیبایی متفاوت است. اما بهتر از شما برای انتخاب جراح مورد نظر خود فقط هزینه را در نظر نگیرید.

و به اعتبار و تجربه و سابقه جراح هم توجه کنید.چه مدت بعد از جراحی ایمپلنت سی می توانیم به فعالیت های روزانه و عادی خود برگردیم.

در عرض یکی دو روز بعد از جراحی شما نسبتاً سلامتی ساری خود را به دست می آورید.

دکتر فوق تخصص جراحی سینه اصفهان و اما از فعالیت های سنگین خودداری کنید .علیت های سنگین مانند بلند کردن اشیای سنگین هل دادن یا کشیدن اشیای سنگین ممکن است به شما آسیب وارد کند.

آیا زخم های ماشین از جراحی اینترنت زیر سینه خیلی واضح دیده می شوند. اسکار های باقی مانده از پروتز سینه کوتاه هستند و در زیر سینه مخفی شوند.

بهترین جراح زیبایی سینه در اصفهان و آیا ممکن است بعد از جراحی پروتز سینه حساسیت در نوک یکی از سینه ها یا هر دو را از دست بدهد.

فلوشیپ جراحی سینه اصفهان احتمال اینکه شما بعد از جراحی پروتز سینه حساسیت نوک سینه خود را از دست بدهید و درصد پایینی دارد اما ممکن است که این اتفاق برای شما بیفتد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *